İstanbul Arkadaşlık

Selamlar Nasılsınız Bayanlar Ben Aydın 42 yaşında bekarım kamuda çalışıyom İstanbul Esenlerdeyim kısmetimi nasibimi arıyorum ciddiyim hayat arkadaşı can yoldaşı arıyorum lütfen sadece İstanbul içi 30 40 yaş arası niyeti gerçek evlilik olan bayanların mesajını bekliyorum WhatsApp numaram 05354795944

hayat arkadaşı can yoldaşı arıyorum

Merhaba, benim adım Emre. Uzun zamandır hayat arkadaşı arayışı içerisindeyim ve umarım buradan kendime uygun birini bulabilirim. Hayatıma ortak olacak birini arıyorum, kendi kendime yetebilen biriyim fakat yanımda biri olmasını istiyorum. Kendime uygun birini bulabileceğime inanıyorum ve bu yüzden buradayım.

Benim için en önemli şey dürüstlük ve saygıdır. Karşımda ki insanın benimle aynı düşüncelerde olması benim için çok önemlidir. Hayatıma girecek kişinin güvenilir, samimi ve anlayışlı olması benim için çok değerlidir. Aynı zamanda eğlenceli ve neşeli bir kişi olduğumdan dolayı yanımda ki insanında benimle aynı şekilde olmasını isterim.

İlişkilerde önemli olan iletişimdir. Karşılıklı olarak konuşarak sorunlarımızı çözebiliriz ve bu sayede ilişkimizi daha da güçlendirebiliriz. İlişkimizde birbirimize destek olmalıyız ve birbirimizi mutlu etmeliyiz. Benim için önemli olan şey insanların iç dünyasıdır ve karakteri güçlü olan biriyle tanışmak isterim.

Kendimden bahsedecek olursam, 30 yaşındayım ve bir mühendisim. Hobilerim arasında spor yapmak ve seyahat etmek yer alır. Aynı zamanda kitap okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi de seviyorum. İlişkimde karşımda ki insanın da benimle aynı hobileri paylaşması benim için önemlidir.

Arkadaşlık ilanı, hayat arkadaşı ve can yoldaşı arayışı içerisinde olanlar için yazılmıştır. Anahtar kelimeler olarak; arkadaş arayan, hayat arkadaşı arayan, erkek arkada

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: İstanbul
İsim: Aydın akkoyun
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 57
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER