• Tıkla Bana sitesinin kullanımı tamamen ücretsizdir.
  • Kesinlikle sizden ücret para talep eden kişilere itibar etmeyiniz.
  • Müstehcen resimler ve ahlak dışı paylaşımlar kesinlikle yasaktır.
  • Çevrenizdeki kişilere Tıklabana.com u tavsiye ederseniz minnettar oluruz.

İlan Gönder


Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Şöyle bir site hayal etki senden hiçbir ücret talep etmeden ya da işini zorlaştıracak üyelik ve benzeri konuları takmayan. Sadece kolay bir şekilde siteyi ziyaret ederek istediğin kişilere özgürce mesaj atmak mümkün olsun. İşte tüm bunların hepsi bu arkadaşlık ilan sitesi kapsamında yer almaktadır.

Aradığın dostluklar için bu siteyi sadece ziyaret ederek kendine uygun bir eş seçimini verilen erkek arkadaş ilanları ile kolaylıkla yapabilirsin. Nerede olursan ol hemen istediğin kullanıcıya mesaj atarak derin sohbetlere dalabilirsin. Senden bunun için bir ücret dahi istenmiyor ve sen hala kullanmak için bekliyorsun! Hemen sitede yerini alarak seni bekleyen ilan sahiplerine ulaşmalısın!

Hayatta yalnız olmaktan kurtulmak için sana büyük bir hizmet burada sunulmakta. Bulunduğun yerde bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arayan tüm kullanıcılar ile dakikalar içerisinde bedava olarak iletişim kurmak mümkün. Yapman gereken ise herhangi bir üyelik ve benzeri saçma durumlara maruz kalmadan kullanıcılara mesaj yollamak kadar kolay bir işlem olacak!