konya Arkadaşlık

Selam ben konyadan cumali bekarım 29 yaşındayım 172 boy 68 kilo esmerım ciddi samimi dürüsürt sevmek sevilmek isteyen bayanla tanışmak istiyorum 05068475837 wapsap var

bayanla tanışmak istiyorum

Merhaba,

Benim adım Ali ve burada yeni bir arkadaşlık ilanı yazıyorum. Kendim hakkında kısaca bahsetmek gerekirse, 28 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Boş zamanlarımda kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorum. Ayrıca spor yapmayı da ihmal etmiyorum.

Bir süredir yalnız yaşadığım için yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş çevremi genişletmek istiyorum. Bu sebeple de bu ilanı yazıyorum. Eğer sen de benim gibi yeni arkadaşlar edinmek istersen benimle iletişime geçebilirsin.

İlanımda kullanacağım anahtar kelimeler arasında “arkadaşlık”, “yeni insanlarla tanışmak”, “İstanbul”, “kitap okumak”, “yürüyüş yapmak” ve “spor yapmak” gibi kelimeler yer alıyor. Bunların yanı sıra, “gezmek”, “seyahat etmek”, “müzik”, “film”, “sohbet etmek”, “kahve”, “doğa”, “hayvanlar” gibi konular da benim ilgi alanlarımdan bazıları.

Eğer sen de benimle benzer ilgi alanlarına sahipsen ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsan, benimle iletişime geçebilirsin. Hayatın güzel yanlarını keşfetmek, yeni yerler görmek ve keyifli zaman geçirmek için birlikte planlar yapabiliriz.

Umarım benimle tanışmak için cesaretini toplarsın ve birlikte keyifli zamanlar geçiririz.

Sevgilerimle,

Ali

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: konya
İsim: Cumali
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 80
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER