izmir Arkadaşlık

Merhaba
1/78 70 kumral kamuda çalışan 36 yaş birlikte aşk sevgi yaşayacağım bayan arkadaş arıyorum izmir ksk bayraklı çiğli menemen olur aracım var kahve içeceğimiz hoş sohbet edeceğimiz yerim var

bayan arkadaş arıyorum

Merhaba,

Benim adım Ayşe, 28 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Arkadaşlık ilanımı burada paylaşıyorum çünkü yeni insanlarla tanışmak istiyorum. Kendimi tanıtmak gerekirse, ben güleryüzlü, samimi ve iyi bir dinleyiciyim. Hobilerim arasında kitap okumak, müzik dinlemek, yürüyüş yapmak, seyahat etmek ve yeni şeyler öğrenmek yer alır.

Bu ilanı yazarken, “arkadaş arıyorum” şeklinde arama yapan insanlar için anahtar kelimeler kullanmak istedim. Bu kelimeler arasında “yeni arkadaşlar”, “dostluk”, “sohbet”, “içten”, “samimi”, “güvenilir”, “paylaşım”, “sıcakkanlı”, “dertleşmek”, “destek”, “eğlence”, “gezi”, “spor”, “sanat”, “kitap”, “müzik”, “film”, “yemek”, “kahve”, “doğa” ve daha birçok kelime bulunuyor.

Eğer sen de benim gibi yeni insanlarla tanışmak, yeni ilgi alanları edinmek ve güzel dostluklar kurmak istiyorsan, benimle iletişime geçebilirsin. Hayatımda yeni insanlarla tanışmak için her zaman yer vardır. Kendine iyi bak, umarım yakında tanışırız!

Sevgiler,

Ayşe

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: izmir
İsim: Kürşat
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 45
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER