kocaeli Arkadaşlık

Selam 48yasinda bekar yalnız beyim.Kocaeli.Yesilova çevresindeki olgun kariyer sahibi.evi arabasi olan dul.bekar yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum.watsaptelim.05334957425tir.instegram profilim halim_4167dir.olgun dul bekar yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum

bayanlarla tanışmak istiyorum

Merhaba benim adım Emre ve burada bayanlarla tanışmak istiyorum. Kendim hakkında biraz bilgi vermem gerekirse, 25 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. İşim gereği çok yoğun çalışıyorum ve sosyal hayatım oldukça sınırlı. Bu yüzden buradan yeni insanlarla tanışıp güzel arkadaşlıklar kurmayı umuyorum.

Eğer sen de benim gibi sıkıcı bir hayatı olan ve yeni insanlarla tanışmak isteyen biriysen, doğru yerdesin! Benim için yaş, fiziksel görünüm veya meslek gibi unsurlar önemli değil. Benim için önemli olan, dürüstlük, samimiyet ve güvenilirlik gibi değerlerdir.

Buradan tanışacağımız kişilerle birlikte kahve içmek, yemek yemek, sinemaya gitmek gibi keyifli aktiviteler yapabiliriz. Ayrıca spor yapmayı da seviyorum, bu yüzden beraber spor salonuna gitmek de güzel olabilir.

Bu ilanı yazarken, en çok aranan kelimeleri de kullanmayı tercih ettim. İstanbul arkadaşlık ilanı, bayan arkadaş arıyorum, yeni arkadaşlar edinmek gibi kelimeleri anahtar kelime olarak seçtim.

Eğer sen de benim gibi yeni insanlarla tanışmak ve güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorsan, buradan bana ulaşabilirsin. Umarım yakın zamanda tanışır, güzel vakit geçiririz.

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: kocaeli
İsim: Halim48
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 51
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER