konya Arkadaşlık

Merhaba ben Konya’dan, 29 yaşındayım, 172 boyundayım ve 68 kiloyum. Esmer tenliyim ve ciddi, samimi, dürüst bir ilişki arayan biriyim. Hayatıma bir bayanın girmesi ve sevgiyi paylaşmak istiyorum. Yaşıma uygun, gerçekçi ve samimi bayanlarla tanışmak istiyorum. Konya ve çevresinde yaşayan bayanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı yazıyorum.

Benim için ilişkide en önemli şeyler dürüstlük, sadakat ve sevgidir. İlişkiyi sadece eğlenceye indirgemek yerine, birbirimize karşı saygı, sevgi ve anlayışla yaklaşmak istiyorum. İlişkide karşılıklı olarak birbirimize destek olmalı, birbirimizi mutlu etmeliyiz.

Bir ilişkide en önemli şeylerden biri de iletişimdir. İletişim kurmaktan korkmayan, açık ve net konuşabilen biriyim. İlişkide sorunları konuşarak çözmekten yanayım. İlişkide karşılıklı olarak fikirlerimizi paylaşmalı ve birbirimizi anlamalıyız.

Benim için fiziksel özellikler ikinci planda gelir. Önemli olan kişinin karakteridir. Karakteri güçlü, sevgi dolu, saygılı bir bayan arıyorum. Yaşımı ve özelliklerimi kabul eden, beni olduğum gibi seven bir bayanla tanışmak istiyorum.

Arkadaşlık ilanımı yazarken, en çok aranan kelimeleri de kullanmak istedim. Bu kelimeleri kullanarak, ilanımın daha fazla kişi tarafından görünmesini ve doğru kişinin benimle iletişime geçmesini umuyorum.

Merhaba ben konyadan 29 yaşındayım 172 boyum 68 kilom esmer tenliyim ciddi samimi duürüst sevmek sevilmek isteyen bayanla tanışmak istiyorum yaşıma uygun konya ve çevremizden nom  gerçekci bayanları bekliyorum

05068475837

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: konya
İsim: Cuma
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 65
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER