izmir Arkadaşlık

Merhaba izmir de yasıyorum izmir ici bir bayan arkadaş arıyorum

Merhaba, İzmir’de yaşayan bir erkek olarak burada bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım burada beni arayan biri vardır ve benimle tanışmak isteyen birisi olur.

Benimle tanışmak isteyen bayanlar için, öncelikle kendim hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Ben 30 yaşındayım, 1.80 boyundayım ve spor yapmayı seviyorum. Ayrıca hobilerim arasında seyahat etmek, kitap okumak ve müzik dinlemek de var.

İzmir’de yaşamak benim için harika bir deneyim. Bu güzel şehirde gezmek, denize girmek ve İzmir’in enfes yemekleriyle tanışmak harika bir şey. Ancak, bu güzellikleri paylaşacak bir arkadaşa ihtiyacım var.

Arkadaş arayanlar için en çok aranan kelimeler arasında “arkadaşlık ilanı”, “arkadaş arayanlar”, “ilginç arkadaşlık ilanları”, “arkadaşlık siteleri” gibi kelimeler yer alıyor. Bu kelimeleri kullanarak beni bulabilirsiniz.

İzmir’de yaşayan bir bayan arkadaşla tanışmak istiyorum. Özellikle benimle aynı ilgi alanlarına sahip olan birisiyle tanışmak istiyorum. Dürüst, samimi ve güvenilir bir arkadaş arıyorum.

Umarım burada beni arayan biri vardır ve benimle tanışmak isteyen birisi olur. İzmir’de yaşayan bir bayan arkadaş arıyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin. İyi günler dilerim.

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: izmir
İsim: Alican
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 77
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER