İstanbul Arkadaşlık

Ne istediğini bilen genç yakılşıklı erkeklerle olmak isteyen maddi sdestek sağlayabilecek bayanların aramasını bekliyorum

Merhaba beyler, benim adım Aylin. 27 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Kendimi tanımlamak gerekirse, oldukça bakımlı, güzel ve şık bir kadınım. Ayrıca zeki ve eğitimli olmam da benim en önemli özelliklerimden biri.

Bir süredir yalnızım ve artık hayatımda bir erkeğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Ancak, benim için sadece yakışıklı ve çekici olmak yeterli değil. Benimle birlikte olacak erkeklerin aynı zamanda zeki, eğitimli ve ne istediğini bilen kişiler olmaları da önemli.

Birçok kişi gibi, ben de hayatın zorluklarıyla başa çıkmak için maddi desteğe ihtiyaç duyuyorum. Bu nedenle, maddi gücü yüksek olan ve benimle birlikte zaman geçirirken bana finansal destek sağlayabilecek beylerle tanışmak istiyorum.

Google’da en çok aranan kelimeleri kullandığımızda, arkadaş arayan bir kişi olarak daha fazla görünürlük kazanacağıma inanıyorum. Bu nedenle ilanımda “arkadaşlık”, “arkadaş arayanlar”, “ciddi ilişki”, “maddi destek”, “zengin erkekler”, “beyaz yakalılar”, “yakışıklı erkekler”, “eğitimli erkekler”, “İstanbul”, “ayrıcalıklı bir ilişki” gibi anahtar kelimeleri kullanıyorum.

Siz de benim gibi düşünen ve hayatının aşkını arayan biriyseniz, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Belki de aradığımız kişi bizizdir.

0.5.5.3.2.7.3.5.2.2.9

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: İstanbul
İsim: Yusuf
Gönderilen Mesaj: 3 Adet
İlan Görüntüleme: 90
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER