kocaeli Arkadaşlık

Selam 48yasinda bekar yalnız beyim.Kocaeli.Derincedeyim.Bu çevreden Derince.Korfez.Izmitten olgun dul bekar yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum.telim.05334957425tir.evi.arabasi olan 30.50yas arasındaki olgun dul bekar yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum.not.gay.escinsellerle ilgilenmiyorum.sefkatli.durust.vicdanli bayanlarla tanışmak istiyorum

bayanlarla tanışmak

Merhaba bayanlar,

Benim adım Ahmet ve burada yeni arkadaşlıklar kurmak için bulunuyorum. Kendim hakkında birkaç bilgi vermek gerekirse, 27 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Hobilerim arasında spor yapmak, kitap okumak ve seyahat etmek bulunuyor. Ayrıca sinema ve tiyatro da ilgi alanlarım arasında yer alıyor.

Yalnızlıktan sıkıldığım ve yeni insanlarla tanışmak istediğim için buradayım. Kendine güvenen, ne istediğini bilen ve açık fikirli bayanlarla tanışmak istiyorum. Benim için yaş aralığı çok önemli değil, önemli olan kişinin karakteri ve düşünceleridir.

Aranan kelimelerde en çok arananlar arasında “arkadaşlık“, “tanışmak“, “bayanlarla tanışmak“, “arkadaş arayanlar“, “İstanbul”, “spor”, “kitap”, “seyahat”, “sinema” ve “tiyatro” bulunuyor. Bu kelimeler, benim de ilgi alanlarımı yansıtıyor ve benimle aynı ilgi alanlarına sahip bayanlarla tanışmak istediğimi gösteriyor.

Eğer sen de yeni insanlarla tanışmak istiyorsan ve benimle ortak ilgi alanlarımız varsa, lütfen benimle iletişime geç. Hayatın güzelliklerini paylaşabileceğimiz yeni bir arkadaşlık için sabırsızlanıyorum.

Sevgiler,

Ahmet

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: kocaeli
İsim: Halim48
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 38
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER