hatay Arkadaşlık

Hatay İskenderun Arkadaşlık

Merhaba Hatay iskenderun’dan erkek arkadaş arayan bayanlar için ilan bırakıyorum. Bekar erkeğim daha önce hiç evlilik yapmadım uzun boylu yakışıklı bir gencim. İskenderun dan bayan arkadaş arıyorum. Sahilde gezecek aşk yaşayacak Güzel vakit geçirecek bayanlarla tanışmak istiyorum.

İskenderun Yakışıklı Erkekler

Boş zamanlarımda kitap okumayı severim Spor yapmayı ve sahilde gezmeyi çok severim akşamları hava güzel olduğunda sahilde yürüyüş yaparım benimle beraber yürüyüş yapacak sohbet edecek arkadaşlık yapacak hobilerime eşlik edecek bayan arkadaş arıyorum.

İskenderun Erkeklerle Sohbet

Elektrik mühendisiyim arkadaşlık için buradayım İskenderun’da erkek arkadaş arayan bayanlar bana mesaj gönderebilir. Mesajınıza oldukça hızlı cevap verebilirim numaramı hemen paylaşmıyorum çünkü istemediğim kişileri arayabilir. Burada tanıştıktan sonra görüşeceğim kişiye
numaramı vermek isterim.

İskenderun Arkadaşlık

İskenderun Arsuz denizciler e yakın ilçelerde erkek arıyorum. İş dışında arkadaşlarıma sohbet etmeyi bir kafede oturup kahve içmeyi veya çay içmeyi çok severim. Hafta sonları dışarıda kahvaltı yapmaya bayılırım bana eşlik edecek kendini hoş hisseden kişilerle tanışmak istiyorum. İskenderun’da  arkadaşım yok yaklaşık 3 ay önce İstanbul’dan buraya iş dolayısıyla geldim buraya yerleştim.

İskenderun Zengin Erkek

Burada arkadaşlık edecek bayan aramaktayım. Bayan arkadaş arıyorum lütfen ilgilenen kişiler bana mesaj atsınlar ben kendilerine dönüş yaparım. Akşamları müsait olurum telefonla konuşabiliriz veya WhatsApp’tan görüntülü görüşebiliriz. İskenderun’dan erkek arkadaş arayan bayanlar bana mesaj gönderirse hemen dönüş yaparım.

İskenderun Genç Erkek Arkadaş

İskenderun çok sevdim güzel Bir sahil kasabası. Buranın kızlar da fena değil gerçekten istanbul aratmıyor. Kendinize iyi bakın buradan arada mı bulacağım ama eminim arkadaşlık için buradayım. Güzel bayanlarla görüşmek istiyorum evli bekar dul hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek.

İskenderun Güzel Erkek Arkadaş

Kafa yapılarımız ın uyuşması. Şu an için kafamda evlilik planları yok ama karşıma çıkacak kişi benimle çok uyumlu olursa neden olmasın düşünebilirim.

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: hatay
İsim: Ahmet
Gönderilen Mesaj: 5 Adet
İlan Görüntüleme: 1024
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER