konya Arkadaşlık

Selam Konya’da yaşıyorum 27 yaşım 180 boyunda yakışıklı bir erkeğim kendimi övmeyi severim ama asıl konumuz Tatlı bir bayan arıyorum ne istediğini bilen gizliliğe önem veren koncada olması yeterli arabamla alırım neresinde olursa Konya da yeniyim İstanbul’dan geldim iş ev sıkıldım biraz farklılık güzel olacak diye düşünüyorum 5346504725


Gurbetçi misiniz yoksa iş için Konya’da mı yaşıyorsunuz? Sohbet etmek ve arkadaş olmak için bir erkek mi yoksa bir kadın mı arıyorsunuz? Şu adreste kaydolun:


Türkiye’de arkadaş olmak için bir erkek mi yoksa bir kadın mı arıyorsunuz? Konya’da mı yaşıyorsun? Türk telefon numaranız var ama yeni arkadaşlar edinemediniz mi? İnternette eş mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise bu fırsat tam size göre! Türkiye’de erkek veya bayan arkadaş arayan diğer kişilerle doğrudan bağlantı kurabilirsiniz.


Konya’da bir arkadaş arıyorum.


arkadaş mı arıyorsunuz? Harika bir kameraya sahip yeni bir akıllı telefon mu aldınız? Seni koruduk. Favori Konya uygulamalarınızı buradan indirin! Gülümseyen öz çekimlerinizi gülen yüzlere yükseltin ve fotoğraf filtrelerine yükleyin – yalnızca Konya‘da bulunan en kaliteli içerik


Türk kız arkadaş mı arıyorsunuz? Türkiye’den erkek arayan kızlarla online olarak iletişime geçin!


TurkeyCupid, insanların Türkiye’de flört, aşk ve uzun süreli ilişkiler bulmasına yardımcı olan bir Türk flört sitesidir. Harika Türk bekarlarla tanışmaya hazırsanız, bugün Turkey Cupid ile bir profil oluşturun!


TurkishCupid, Türkiye’den 3,5 milyondan fazla bekardan oluşan lider çevrimiçi tanışma sitelerinden biridir. Kriterleriniz ne kadar spesifik olursa olsun, mükemmel eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. İster sıradan bir flört ister ciddi bir ilişki arıyor olun, TurkishCupid sizin tür flört hareketleriniz için tasarlandı.


Konya da yaşıyorum. Sohbet etmek ister misin?

 

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: konya
İsim: Mehmet
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 105
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER