İstanbul Arkadaşlık

Saygılı beraber olabileceğim dul yada evli hanımları bekliyorum

Merhaba sevgili hanımlar, sizlere saygılı ve samimi bir arkadaşlık teklifinde bulunmak istiyorum. Benim adım Ahmet, 35 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Burada yeni bir işe başladım ve çevremde yeni arkadaşlar edinmek istiyorum. Bu yüzden de burada sizlere yazıyorum.

Benim için önemli olan şeylerden biri saygıdır. İnsanlar arasındaki iletişimin en temel unsuru saygıdır. Bu yüzden de ilişkilerimde hep saygıyı ön planda tutarım. Ayrıca, dürüstlük ve samimiyet de benim için çok önemlidir. Yalan söylemeyi sevmem ve insanlarla doğru bir şekilde iletişim kurmak isterim.

Arkadaşlık için yaşı, medeni durumu, mesleği ya da geliri hiç önemli değil. Benim için önemli olan sizin insanlığınız ve kalbinizdir. Dul yada evli hanımlarla da arkadaş olmak istiyorum çünkü bence evli olmak arkadaşlık yapmayı engellemez. Aksine, evlilikte de arkadaşlık çok önemlidir ve eşler arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.

İlanımın anahtar kelimeleri ise şöyle: arkadaşlık, saygı, samimiyet, dürüstlük, İstanbul, yeni iş, çevre, iletişim, evli, dul, insanlık, kalp, eşler, iletişim.

Siz de benim gibi samimi, dürüst ve saygılı bir arkadaş arıyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Birlikte güzel bir dostluk kurabiliriz. İyi günler dilerim.

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: İstanbul
İsim: Mehmet
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 57
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER