Hatay İskenderun Arkadaşlık

Ben İskenderun luyum özel bir gıda şirketinde satış temsilcisi olarak çalışıyorum ileriye dönük bir arkadaşlık arıyorum


Merhaba benim adım yl. Muğla’da yaşıyorum. 19 yaşındayım Liseden mezun oldum ama üniversiteye gitmedim. Hayatta ne yapmak istediğimi ya da liseden mezun olduktan sonra ne yapmamız gerektiğini bilmiyorum. Çok hayalim var ama ne yazık ki ailemin üniversiteyi bitirmeme yetecek parası yok.

Yeterli paraları olsa bile şehrimizde okuyacak yer yok, bu yüzden taşınmak zorunda kalacağız. Hayallerim hep gözümün önünde ama asla gerçek olmuyor. Evlenmek istiyorum çünkü ülkemizin gelenekleri liseden mezun olduktan sonra herkesin yapması gereken şeyin bu olduğunu söylüyor.

Ama koca bulmaya yetecek kadar paramız yok bu yüzden geçen gece sohbet gibi bir platforma gitmeye karar verdim. ve ben yapmıyorum Bana çok fazla yaklaşan ve beni rahatsız ettiği ve benden yüz çevirdiği için sık sık rahatsız edecek erkekleri istemiyorum. Bu nedenle 25 yaşından büyük herkes bana ulaşabilir.

Tabii 25 yaşından küçüksen benimle de iletişime geçebilirsin ama geçimini sağlayabilmen ve kendi aileni maddi ve manevi olarak geçindirebilmen gerekiyor.

Dert arkadaşı arıyorum
Sahibinden kadın arkadaş
Arkadaş arıyorum
ücretsiz ARKADAŞLIK siteleri
Kadın arkadaş arıyorum net

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: Hatay İskenderun
İsim: Gazel
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 93
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER