İstanbul Ümraniye Arkadaşlık

Selamaleyküm hayırlı ramazanlar istanbuldan ismim irfan yaşım 39 daha önce bir defa evlilik yaptım anlaşamadık Boşandık,tekrar Allah huzurunda türbanlı sigara alkol kullanmayan helal süt emmiş bir hanımefendi arıyorum ciddi evlilik düşünen.05061983714


Merhaba, ben Handan. Muğla’da yaşıyorum. Evlenmek istiyorum ama beni sevecek ve benimle ilgilenecek doğru erkeği henüz bulamadım. Bana kraliçe gibi davranacak olgun bir adamla tanışmak istiyorum. En az 25 yaşında olmalıdır. Tercihen 30 40 yaşında, mükemmel bir kariyere ve gerçekten tatlı bir kalbe sahip biri.

Yemek yapmayı ve temizlemeyi bilmeli, spor yapmak, dışarı çıkmak ve güneşte eğlenmek gibi. Ayrıca, eşiyle birlikte plan yapma ve hedeflere ulaşma tutkusuyla, uygun bir işe sahip olmalı ve hayata karşı olumlu bir tutuma sahip olmalıdır.


19 yaşındayım, aileme ev işlerinde yardım ediyorum. Yemek yapmayı ve temizlemeyi severim, küçük bir köyde büyüdüm. Eğitimim yok ama ev işi yapmayı öğrendim. Şimdi evlilik benim için en önemli şey. Tek başıma yaşamak istemiyorum ama şimdi benimle evlenip bana iyi bir koca olacak birini bulamıyorum.

Ailemin neye benzediğine bakın; çok fakir. Bir erkek benimle evlenmek isterse, her zaman beni ve ailemi düşünmeli. Beni seviyor olmalı.

 

WhatsApp evlilik ilanları
Erkek evlilik ilanları
Evlenmek isteyenler
40 yaş üstü evlilik sitesi
Evlenmek isteyen bayan Tel ve Fotoğrafları
Ciddi evlilik ilanları 2022
Ciddi evlilik sitesi Facebook
Ciddi evlilik sitesi 2022

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: İstanbul Ümraniye
İsim: irfan
Gönderilen Mesaj: 2 Adet
İlan Görüntüleme: 62
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER