Sivas Arkadaşlık

Merhaba ben erkan 05447237884 buğday tenli yeşil gözlü bakımlı biriyim temizliğe dikkat ederim aradığım bayan bekâr dul olabilir farketmez yeterki aradığım kişi yi bulayim yaş aralığı farketmez begendikten sonra yaş önemli değil bayanlar bana ulasirsanız tanışırız

Merhaba bayanlar,

Benim adım Ahmet ve arkadaşlık ilanıma hoş geldiniz. Kendimden bahsedecek olursam, 27 yaşında, yakışıklı ve karizmatik bir erkeğim. Arkadaşlık ilanıma neden bu kelimeleri kullandığımı merak ediyor olabilirsiniz. Bunun sebebi, çoğu insanın aradığı şeyleri açıkça ifade etmek istemeleridir. Ben de kendimi en iyi şekilde tanıtmak ve doğru kişilerle tanışmak istediğim için bu kelimeleri seçtim.

Arkadaşlık ilanıma gelince, burada gerçek, dürüst ve samimi bir arkadaşlık arıyorum. Geçmişteki ilişkilerimde yalan ve sahtekarlıkla karşılaştım ve artık böyle şeylere tahammül edemiyorum. Benimle samimi ve dürüst bir arkadaşlık kurmak isteyen tüm bayanlarla tanışmak istiyorum.

Benim aradığım özellikler ise sadakat, güvenilirlik ve anlayıştır. İster bir kahve içmek için buluşalım, ister bir yürüyüş yapalım, isterse sadece sohbet edelim, her zaman dürüst ve saygılı bir şekilde davranacağımdan emin olabilirsiniz.

Bu arada, arkadaşlık ilanımı yazarken Google’ın en çok aranan kelimelerini de kullanmak istedim. Bunlar arasında “arkadaşlık”, “tanışma”, “flört”, “ilişki”, “güven”, “mutluluk”, “sevgi” gibi kelimeler yer alıyor. Ancak benim için en önemli kelime “samimiyet”tir. Çünkü sadece samimi bir ilişki, gerçek bir arkadaşlık kurulabilir.

Sonuç olarak, arkadaşlık ilanıma cevap vermek isteyen tüm bayanları bekliyorum. Benimle tanışmak isterseniz, lütfen bana ula

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: Sivas
İsim: erkan
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 63
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER