Ankara Arkadaşlık

Merhaba

Sosyal ve kültürel anlamda iyi eğitim almış ve kendini iyi yetiştirmiş biriyim. Bir insan kendi değerini kendi oluşturur. Yaşamıyla duruşuyla ve tavrıyla.

Benim için öncelikle karşılıklı saygı ve güven, bununla birlikte her iki tarafında özel bir hayatı olması sebebi ile kesin ama kesinlikle gizlilik ön plandadır.

işte bu dediğin ve tekrar tekrar o anı yaşamak isteyeceğin ve İyi ki bunu yaşamışım diyebilmek önemlidir. Çünkü bu zamana kadar hep bu şekilde yaklaştım.

Aradığım tam olarak iki insanın bütünleşmesi Herkes bunu kendi algı yoğunluğuna göre yorumlayabilir. Güzel anılar biriktirmek tutkulu heyecanlandıran bir ses duymak , güzel bir kokuyu, nefis bir tadı ve tüylerimi diken diken eden hisleri tatmak istiyorum sonrası herkes kendi yoluna özel hayatına döner yaşanan orda kalır.

Bu nedenle, güzel seyler paylasabilecegimiz, ortak zevklerimizin oldugu, samimiyet, saygi ve güvenin temel olacagi,Her anlamda sevgili , arkadas tadinda görüsmek isteyen ,dis gorunusune ozen gosteren,Zeki, kültürlü , kendini gelistirmis , yasamanin nefes almaktan ibaret olmadiginin bilincinde birisiyle tanışmak isterim.

lütfen mail üzerinden irtibata geçiniz.

mail kyamrve06@gmail.com

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: Ankara
İsim: Nur
Gönderilen Mesaj: 64 Adet
İlan Görüntüleme: 596
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER