Manisa Yunusemre Arkadaşlık

Adim Sedat tir sofuluğunu yapıyorum 56 yas 168 boy 64 kg kumral bir erkeğim çıkarsız menfaatsiz bir arkadaşlık ilişkisini arıyorum tabi ki ileri belli olmaz beklide daimi olabilir belki de Sevgili bulma sitesi geçicide olabilir kibar dürüst sevecen bir insanim olgun insanlarla arkadaşlık etmeyi tercih ederim 05524943347 Parasız arkadaş sitesi buradan ulaşın konuşalım anlaşalım sonra canlı görüşelim.


Seni ilk gördüğümde, hayatımın arkadaş sevgili çoğunu beklediğim adam olduğunu hissettim. Senin kibar, dürüst ve iyi bir arkadaş olduğunu görebiliyordum. Gözlerin, ruhunun saf olduğunu Zumla arkadaş bul bilmeme izin verdi. Ben de ilk görüşte aşka inanırım, bakalım hissettiklerim karşılıklı mı ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz!


Merhaba, ben SINGER Nijeryalıyım. Bir ilişki, dünyadaki tüm insanların hayatındaki en sorumlu, eylem ve umut verici şeydir. İki kişi arasında güçlü bir ittifaktır. Meetsgram arkadaşlık Bir ilişki fedakarlık ve sabır gerektirir, ilişkinizde hoşgörülü Arkadaş bulma uygulaması olmanız gerekir. Partnerinize biraz sevgi ve saygı göstermelisiniz, eğer sizi gerçekten seviyorsa o da size saygı duyacaktır.

Bu İlan veya bu ilan ilginizi çekebilir
Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: Manisa Yunusemre
İsim: Sedat
Gönderilen Mesaj: 1 Adet
İlan Görüntüleme: 77
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER