hatay Arkadaşlık

Hatay Antakya Arkadaşlık

Merhaba iyi günler herkese Hatay Antakya’da yaşıyorum etnik köken arabım Arap kızlarına bilirsiniz ne kadar güzel olduğunu. Erkek arkadaş arıyorum Hatay Antakya’da yaşıyorum Hatay antakya’dan bayan arkadaş arıyorum diyen ekiplere mesaj atabilirim veya bana mesaj atanlara cevap verebilirim.

Antakya Bayan Arkadaş

Arkadaşlık için buradayım evlilik gibi bir düşüncem yok ama yaşım geldiğinde evliliği düşünebilirim daha yaşım 21. 30 yaş civarında evlenmek istiyorum şu anda hayatımı yaşamak istiyorum ailem Hatay İskenderun’da yaşıyor ben burada okuduğum için burada yaşıyorum iki kız arkadaşınla beraber yalnız evde yaşıyoruz.

Antakya Güzel Kızlarla Sohbet

Kız arkadaşlarımın sürekli erkek arkadaşları oluyor ama benim şu anda takıldığım kimse yok yalnızlıktan çok sıkıldım. Yakışıklı bir erkek arkadaşları etmek istiyorum 18 yaşından 50 yaşına kadar herkese tanışabilirim önemli olan sohbet edebilmek bir şeyler paylaşabilmek. Olgun erkekler ilgimi fazlasıyla şeker oğlan erkeklerden hoşlanıyorum ama genç erkeklerde hayır diyemem.

Antakya Kız Numarasi

Ebe hemşire bölümünde okuyorum. Hoş sohbet erkeklere tanışmak istiyorum cömert erkekler ilgimi fazlasıyla çekerler. Şimdiye kadar 2 tane 2 arkadaşım oldu ikisi de lisede yaşadığım aşklardandi. Şimdi ciddi uzun soluklu güzel şeyler paylaşabileceğim özgürce yaşayabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Hatay’da ve çevresinden kişiler bana mesaj gönderebilirler mesajlarınıza cevap vermeye çalışacağım okulumdan fırsat buldukça. Öncelikli olarak uzun süreli ilişki arayan kişilere mesajlarına cevap vermek istiyorum ben de çünkü uzun süreli ilişkiyi arıyorum. Kısa süreli günlük ilişkiler bana göre değil.

Antakya WhatsApp Bayan Kız Numarası

Tanışacağım erkeği kıskanırım başka kızlarla birlikte olmasını istemem kıskanç erkekler bana yazarsan sevinirim maço erkeklerden hoşlanırım. 21 yaşında olduğunu söylemiştim daha önce hiç ilişki yaşamadım ilk olacak. Buna göre davranmanızı rica ederim kapı erkeklerden hoşlanmam bayanlara saygı gösteren yakışıklı erkekleri.

Lütfen ilanımı beğenmeyi unutmayın.
Şehir: hatay
İsim: Ayşegül
Gönderilen Mesaj: 42 Adet
İlan Görüntüleme: 1175
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER